دمنوش گل گاوزبان، به لیمو، زیرفون و سنبل الطیب نیوشا
دمنوش گل گاوزبان، به لیمو، زیرفون و سنبل الطیب – محصول جدید نیوشا
۱۳۹۶-۱۰-۱۶
دارچین و لاغری
تاثیر دارچین بر سلول های چربی
۱۳۹۶-۱۰-۱۶
۵/۵ - (۱ امتیاز)

✅☕️ آشنایی بیشتر با دمنوش نیوشا:

دمنوش نیوشا، اگر شما هم به دنبال دریافت اطلاعات برای خرید پک لاغری دمنوش نیوشا هستید، این مطلب می تواند برای شما راهگشا باشد. پک دمنوش لاغری نیوشا طبق اصول و تحقیقات علمی و تحت نظارت و تاییدیه وزارت بهداشت و علوم تولید و توصیه می شود و تمامی مجوزهای بهداشتی و صنفی را از وزارت بهداشت و بازرگانی اخذ کرده است. دمنوش های گیاهی نیوشا هیچ گونه عوارض کبدی یا کلیوی یا افتادگی پوست را به دنبال نخواهد داشت.

مکانیسم دمنوش نیوشا

دمنوش های لاغری نیوشا بر پایه ی متدهای علمی و تکیه بر خواص گیاهان دارویی و طب سنتی استوار است. دمنوش های نیوشا با استفاده از تکنیک های:

کاهش اشتها
افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن
چربی سوزی شکم و پهلو
رفع سلولیت
کاهش ریزه خواری بین وعده های غذایی
منقبض کردن و بهبود عملکرد دستگاه گوارش

دمنوش نیوشا باعث کاهش وزن و کاهش سایز طبیعی بدن می شود. استفاده از دمنوش های لاغری نیوشا باعث می شود تا بدن شما علاوه بر کاهش وزن، عملکرد منظمی در سیستم های مختلف بدن داشته و در نتیجه در کنار لاغری و کاهش وزن، بدنی سالم و با نشاط داشته باشید.

مشاور رسمی دمنوش نیوشا

از جمله مزیت های استفاده از دمنوش های لاغری نیوشا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزیت های دمنوش نیوشا

بدون عوارض
عدم بازگشت وزن بعد از اتمام دوره
عدم افتادگی و شل شدگی پوست
ایجاد آرامش و رفع استرس های ناشی از فعالیت های روزمره
بهره مندی از خواص بالای گیاهان دارویی استفاده شده در دمنوش های لاغری نیوشا

برخی از ویژگی های دمنوش های لاغری موجود در پک های لاغری نیوشا:

بررسی های انجام شده در مجلات مختلف علمی حاکی از آن است کاتچین (نوعی پلی فنول) موجود در چای سبز نیوشا از افزایش وزن جلوگیری کرده و به لاغری کمک شایانی می کند. اطلاعات بدست آمده نشان می دهد مصرف منظم چای های سبز نیوشا به افزایش حرارت و بالا بردن اکسیداسیون چربی بعد از وعده ی غذایی و تسریع روند لاغری کمک می کند. کاتچین های موجود در چای سبز به بالا رفتن دمای داخلی بدن کمک کرده و در نتیجه به افزایش مقدار سوخت و ساز انرژی موجود در سلول های چربی منجر می شود. مخلوط چای سبز نیوشا با برخی از گیاهان دارویی موجب افزایش چندین برابری خواص آنتی اکسیدانی و همچنین چربی سوزی در بدن افراد می شود.

کل محصولات بر پایه ی چای سبز سوخت و ساز و متابولیسم بدن رو بالا میبرن، و کرن بری و بلوبری و میکس بری چربی سوز های فوق العاده ای هستن، نعناع فلفلی تمامی مشکلات گوارشی رو برطرف میکنه مثل نفخ و ورم معده، کار دیگه نعناع فلفلی اینه که بخاطر خاصیت گسی که داره مثل خرمالو بعد از یک دوره استفاده ی منظم حجم معده رو کاهش میده و به کاهش اشتهای کاذب و جلوگیری از پرخوری و ریزه خواری منجر میشه…

خواص برخی از دمنوش های نیوشا

دمنوش نیوشا – نعناع فلفلی
 • دمنوش نعناع فلفلی نیوشا به علت خاصیت گس به مرور زمان حجم معده را کاهش داده و به این ترتیب موجب کاهش اشتها و رفع ریزه خواری در طول روز می گردد. همچنین دمنوش لاغری نعناع فلفلی نیوشا با بهبود عملکرد دستگاه گوارش و همچنین بالا بردن میزان متابولیسم بدن کمک شایانی به روند لاغری می کند. میکس نعناع فلفلی نیوشا با چای سبز، خواص چای سبز را چندین برابر می کند و به این دلیل یکی از محبوب ترین دمنوش های لاغری نیوشا می باشد.
دمنوش نیوشا – میکس بری
 • دمنوش ریزمیوه های قرمز (میکس بری) نیوشا که ترکیبی از ۶ نوع ریزمیوه قرمز است:
 1. تمشک
 2. زرشک کوهی
 3. توت فرنگی
 4. کرن بری
 5. چای ترش
 6. آلبالو

این دمنوش لاغری نیوشا یکی از بهترین و تاثیرگذارترین دمنوش هایی است که به علت خواص بسیار زیادش در همه ی پک های لاغری نیوشا قرار دارد. از مهمترین ویژگی های این دمنوش می توان به چربی سوزی بالا، بالا بردن سوخت و ساز بدن، پاکسازی کبد، رفع یبوست و بواسیر به علت داشتن فیبر فراوان، کاهش فشار خون، کاهش کلسترول خون و… اشاره کرد.

دمنوش نیوشا – بلوبری
 • دمنوش لاغری بلوبری (تمشک آبی) نیوشا به علت داشتن آنتوسیانین به کاهش وزن ناشی از چاقی های رژیم غذایی و چاقی ناشی از وراثت کمک می کند. محققان معتقدند که تمشک آبی بافت های چربی را شکسته و از بین می برد. دمنوش لاغری بلوبری نیوشا سرشار از پلی فنول می باشد که از رسوب چربی در بدن مبارزه کرده و مانع از ذخیره چربی در بدن می شود. همچنین کاتچین دمنوش بلوبری نیوشا با فعال سازی ژن مربوط به چربی سوزی ناحیه شکم و پهلو موجب کاهش حجم چربی های ناحیه شکم و پهلو شده و کاهش وزن را به همراه دارد. منگنز موجود در دمنوش لاغری بلوبری نیوشا مانع از تبدیل قند غذا به چربی می گردد. دمنوش میوه ی تمشک آبی نیوشا سرشار از فیبر بوده و سرعت هضم مواد غذایی را کاهش داده و از این طریق به رفع گرسنگی کمک می کند و باعث برطرف شدن یبوست، که خود عاملی برای چاقی است، می گردد.
دمنوش نیوشا – کرن بری
 • دمنوش لاغری کرن بری نیوشا یک چربی سوز بسیار قوی می باشد که لایه لایه بافت های چربی را شکسته و با تبدیل این بافت های چربی به قند مایع و دفع آن از طریق ادرار موجب کاهش وزن می گردد. دمنوش لاغری کرن بری نیوشا تاثیر بسیار زیادی در کاهش سلولیت داشته و کمک شایانی به لاغری شکم و پهلو می کند.

دمنوش نیوشا – سبز لیمو

 • دمنوش لاغری چای سبز لیموئی نیوشا یکی از موثرترین دمنوش های لاغری نیوشا است. اسید سیتریک موجود در چای سبز لیموئی نیوشا یک چربی سوز بسیار قوی می باشد که با کمک آنزیم ها و اسید های موجود در معده موجب هضم بهتر مواد غذایی می شود. استفاده ی منظم از چای سبز لیموئی نیوشا در داخل پک دمنوش لاغری نیوشا باعث کاهش حجم توده ی چربی در افراد مختلف می شود. آب لیمو ترش (چای سبز لیموئی نیوشا) به علت خاصیت اسیدی که دارد جذب قند مواد غذایی را کاهش می دهد. تحقیقات نشان می دهند کسانی که به طور مرتب روزانه چای سبز لیموئی نیوشا را میل می کنند کمتر دچار اضافه وزن می شوند. چای سبز لیموئی نیوشا به علت ترکیب چای سبز و لیمو ترش خواص آنتی اکسیدانی و چربی سوزی بالاتری نسبت به چای سبز و لیموی خالی دارد. چای سبز لیموئی نیوشا بدن را سم زدایی کرده و سرعت سوخت و ساز را بالا برده و نهایتا مؤثر بسیار قوی در چربی سوزی و لاغری به شمار می رود. چای سبز لیموئی نیوشا یکی از دمنوش های لاغری نیوشا است که می تواند داخل پک لاغری نیوشا گنجانده شود.

تفاوت قیمت پک لاغری دمنوش نیوشا

علت تفاوت قیمت پک لاغری دمنوش نیوشا در تعداد و نوع دمنوش های موجود در پک لاغری نیوشا می باشد، به همین خاطر یک پک ۴۰ روزه لاغری دمنوش نیوشا می تواند، ۱۵۷ هزار تومان یا ۲۸۹ هزار تومان قیمت داشته باشد. قیمت دمنوش ها و محصولات نیوشا ثابت و سراسری و قیمت روی هر بسته می باشد.

2 Comments

 1. muzicir.com گفت:

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

 2. علی گفت:

  بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون
  متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *